Anasayfa / Yaşam / Starbucks Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde 4 Ödül Birden Kazandı

Starbucks Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde 4 Ödül Birden Kazandı

Starbucks Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde 4 Ödül Birden Kazandı

 Dünya çapında bir danışmanlık şirketi olan Brandon Hall tarafından verilen sektörün en prestijli ödül programı olarak görülen Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nde Starbucks 1 gümüş, 3 bronz olmak üzere toplam 4 ödülün sahibi oldu. Bu yıl 24’üncüsü düzenlenen İş Dünyasının “Akademi Ödülleri” olarak nitelendirilen Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri 1994 yılından beri veriliyor.

Starbucks başarılı çalışmaları, stratejik yaklaşımları ve süreçleri ile dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olarak gösterilen Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri’nden bu yıl 4 ödül birden aldı.  Çalışanlara Değer Katan En Başarılı Girişim (Best Employee Value Proposition) kategorisinde “Ben Starbucks Türkiye Partneriyim” projesi ile gümüş ödülün sahibi olurken En İyi Sertifika programı (Best Certification Program)  dalında “Kahve Uzmanı Sertifikasyonu” ile bronz, Yeni Çalışana En İyi Oryantasyon Programı (Best New Hire Onboarding Program) dalında “Çekirdekten Yetişiyorum Oryantasyon Programı” ile bronz ve Öğrenmede Videonun En iyi kullanımı (Best Use of Video for  Learning) kategorisinde  ise “Partner Campus Video Öğrenme” portal projesi ile bronz ödülün sahibi oldu.

Küçük, orta ve büyük ölçekli ve küresel işletmelerden devlet kurumlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve derneklere kadar dünyanın her yanındaki kuruluşlarının değerlendirildiği Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri 24 Ocak 2019 tarihinde Florida’da yapılacak ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

Hakkında Kerem Ateş

Kerem Ateş
1979 yılının bir sonbahar gününde İstanbul’da dünyaya gözlerimi açtım. 1996 - 2010 yılları içerisinde aktif olarak siyaset içerisinde bulundum. 1998 yılından itibaren de Sivil Toplum kuruluşlarında Çevre - gençlik politikalarında aktif rol aldım. 2001 yılında Uluslararası bir kuruluş olan Junior Chamber International – JCI Türkiye tarafından “ Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik Dalında” Türkiye’nin En Başarılı 10 Gencin den biri seçildim. 2002 de aynı dalda Kültür Bakanlığı özel ödülü aldım. Şu anda Reklam – Organizasyon alanında çalışıyorum. Çevre , Gençlik Politikaları ve Siyaset özel ilgi alanlarımdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*