Anasayfa / Yaşam / Kasko Sigortasını Bütçenize Göre Yaptırabilirsiniz

Kasko Sigortasını Bütçenize Göre Yaptırabilirsiniz

Kasko Sigortasını Bütçenize Göre Yaptırabilirsiniz

Araç sahipleri trafik sigortası yasalar kapsamında zorunlu olduğu için yaptırıyor. Ancak söz konusu kasko olduğunda bazı araç sahipleri bu teminata sıcak bakmıyor. Oysa artık kasko sigortası da araç sahiplerinin ihtiyaçlarına ya da bütçesine göre yapılabiliyor. Aracınızı kasko sigortası ile güvence altına almak için mutlaka yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor.

Kasko sigortası da esnek sigorta çeşitleri arasına eklendi. Generali Sigorta tarafından geliştirilen bu yeni sigorta ürünü herkesin kendi ihtiyaçlarına ve daha da önemlisi kendi bütçesine uygun olan kasko sigortasına sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda indirim opsiyonları da sunduğu için araç sahipleri için son derece cazip bir seçeneğe dönüşüyor.

Elbette tam kapsamlı bir kasko sigortası yaptırmak isteyenler de unutulmamış! Esnek kasko sigortasında isteyenler tam kapsamlı bir şekilde sigorta poliçesinin hazırlanmasını sağlayabiliyor. Üstelik fiyat teklifi de alabiliyor ve bütçeniz doğrultusunda kasko sigorta teminatlarına göz atabiliyorsunuz. Eğer hemen fiyatlara göz atmak isterseniz teklif için tıklayınve plaka bilgisi gibi temel bilgileri ilgili alana yazarak tarafınıza kısa sürede fiyat teklifi bildirilmesini sağlayın.

Kasko Sigortası Temel Koruma Paketini Mutlaka İnceleyin!

Generali Sigorta tarafından hazırlanan kasko sigortası temek koruma paketi büyük bir ilgi görüyor. Bu pakette adeta yok yok! Aracınızın tüm ihtiyaçlarında kasko sigortasının devreye girmesi gibi önemli bir konforu araç sahiplerine sunuyor olması da temel koruma paketinin bu kadar çok ilgi görmesini beraberinde getiriyor. Peki, temel koruma paketinde neler var?

  • Doğal afet
  • Mini onarım ve ikame paketi
  • İhtiyari mali mesuliyet ve kişisel koruma paketi
  • Hırsızlık paketi
  • Aksesuar paketi
  • Muafiyet indirimi
  • Anlaşmalı servis indirimi

Bu kapsamda sigorta poliçenizin nasıl hazırlanacağı konusunda da detaylı bilgi almanızda fayda var. Bunun için sizlere aktardığımız bilgilerle yetinmeyin ve hemen Generali Sigorta internet sitesine tıklayarak daha ayrıntılı bilgi alın. Çok sayıda araç sahibinin bütçesini zorlamadan kasko sigortası yaptırmasını sağlayan bu sigorta ürünü sizin için de cazip bir alternatif olabilir. Kasko sigortasına daha fazla ödemenize gerek kalmayacak.

Hakkında Webunya

Webunya
Webunya.com, uzun yıllar internet sitesi yöneticiliği, yazarlık yapanlar ve sivil toplum kuruluşlarından gönüllü olarak çalışanların bir araya gelmesi ile 7 Nisan 2013 tarihinde kurulmuş uzman yazarların yazılarının yayınlandığı bilgi ve sosyal paylaşım sitesidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*