Anasayfa / Köşe Yazıları / Kadıköy Belediyesi Nikah Ücreti Cep Yakıyor

Kadıköy Belediyesi Nikah Ücreti Cep Yakıyor

Kadıköy Belediyesi Nikah Ücreti Cep Yakıyor

Kadıköy Belediyesi 2018 yılı Nikah ücretleri açıklandı. Nikahını düğün salonunda ya da başka bir yerde yapmak isteyen gençler kara kara düşünmeye başladı. Açıklanan nikah ücreti; Kadıköy İlçe sınırları içinde olsa da nikah dairesi dışında yapılacak nikahlarda 1.118 TL.

 

Kadıköy’e komşu olan iki ilçeyi incelediğimizde ise aynı statüde bir nikah için ÜSKÜDAR BELEDİYESİ 648,50 TL, ATAŞEHİR BELEDİYESİ 558,50 TL alıyor.

Kadıköy Belediyesi’nden bu konuda bir açıklama bekliyoruz….

KADIKÖY BELEDİYESİ NİKAHÜCRET ÇİZELGESİ

 

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ NİKAH ÜCRET ÇİZELGESİ

ATAŞEHİR BELEDİYESİ NİKAH ÜCRET ÇİZELGESİ

 

 

Hakkında Kerem Ateş

Kerem Ateş
1979 yılının bir sonbahar gününde İstanbul’da dünyaya gözlerimi açtım. 1996 - 2010 yılları içerisinde aktif olarak siyaset içerisinde bulundum. 1998 yılından itibaren de Sivil Toplum kuruluşlarında Çevre - gençlik politikalarında aktif rol aldım. 2001 yılında Uluslararası bir kuruluş olan Junior Chamber International – JCI Türkiye tarafından “ Çevre Korumacılığı ve Ahlaki Önderlik Dalında” Türkiye’nin En Başarılı 10 Gencin den biri seçildim. 2002 de aynı dalda Kültür Bakanlığı özel ödülü aldım. Şu anda Reklam – Organizasyon alanında çalışıyorum. Çevre , Gençlik Politikaları ve Siyaset özel ilgi alanlarımdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*