Anasayfa / Magazin / Hülya Cup birincileri belli oldu

Hülya Cup birincileri belli oldu

Hülya Cup birincileri belli oldu

Bambi Yatak ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Akatlar Clup Sporium Bambi Hülya Cup, sporcuların kıran kırana mücadelesine tanıklık etti. 26 farklı kategoride 650 raketin kıyasıya mücadele ettiği turnuva kapsamında 26 birinci ve 26 ikinci seçildi.  Farklı kategorilerdeki kazanan isimlerin arasından yapılan çekilişte Bambi Yatak kazanan isme ise ödülünü Hülya Avşar takdim etti.

 

Hayata geçirdiği projelerle sporun ve sporcunun yanında olduğunu kanıtlayan Bambi Yatak, 17-21 Ekim tarihlerinde 18.kez düzenlenen Akatlar Clup Sporium Bambi Hülya Cup’un ana sporluğunu üstlendi.

Bambi Yatak ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ve 2018’in en yüksek katılım yaşandığı turnuvada 26 farklı kategoride 650 raket kıyasıya mücadele etti. 18-75 yaş arasındaki sporcuların kıran kırana mücadele ettiği turnuva kapsamında 26 birinci ve 26 ikinci seçildi. Farklı kategorilerdeki kazanan isimlerin arasından yapılan çekilişten Bambi Yatak kazanan isme ise ödülünü Hülya Avşar takdim etti. Turnuva kapsamında sponsorlardan elde edilen tüm gelir, ihtiyacı olan başarılı üniversite ve lise öğrencilerine burs olarak verilecek. Ayrıca Hülya Cup tenis turnuvasından elde edilen gelirle de her yıl 30 öğrenciye burs veriliyor.

Böylesine önemli bir organizasyona ana sponsor oldukları için mutlu olduklarını dile getiren Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen, her daim sporun ve sporcunun yanında olduklarını aktarıp kazananları tebrik ederek konuşmasını tamamladı.

Programın sunuculuğunu ise, deneyimli ve başarılı sunucu Gökay Kalaycıoğlu gerçekleştirdi.

Hakkında Webunya Magazin

Webunya Magazin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*