Anasayfa / Yaşam / ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK NE ALABİLİRİZ ?

ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK NE ALABİLİRİZ ?

ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK NE ALABİLİRİZ ?

Anneler günü geldi ve siz hala ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? O halde gelin beraber bakalım anneler gününde, en kıymetli varlığımız olan annelerimize neler alabiliriz.

ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK NE ALABİLİRİZ

 Babalara hediye almak, annelere hediye almaktan daha zor. Kadınlar için hediye alternatifi çok. O yüzden anneler gününde alacağınız hediyeye karar vermek de bir o kadar kolay. Annenizin ihtiyaçlarına ve zevklerini, bütçenizle uyumlu bir hale getirerek seçenekleri değerlendirmeniz yeterli olacaktır.

Mesela annenizi baştan aşağı giydirebilirsiniz. Ayakkabı, çanta, bijuteri ve kıyafetler ile güzel bir kombin oluşturarak annenize hediye edebilirsiniz. Kıyafete ihtiyacı yok ise ve şansınız da varsa, belki anneler gününde annenizin çok beğendiği bir sanatçının konseri vardır. Bu konser için bilet alabilirsiniz ve annenizi konsere götürebilirsiniz. Hatta konser sabahı güzel bir kahvaltı da hiç fena bir fikir değil. Yine kitap okumayı seviyorsa, sevdiği yazarın kitaplarını alabilirsiniz. Başka bir alternatif, seyahat hediye edebilirsiniz. Kısa bir tatil mesela ya da bir kültür gezisi de bence çok güzel bir hediye olabilir. Açıkcası bir anne olarak bana kültür gezisi hediye edilmesini çok isterdim.

Anneler gününde, genelde beyaz eşya ya da elektrikli küçük ev aletleri hediye ediliyor. Ben her ne kadar bu hediye alternatifine karşı olsam da, yine de seçenekler arasında yer alması gerekli diye düşünüyorum. Hediye olarak annemize ne alırsak alalım, yine de çiçeksiz olmaz değil mi? Güzel bir çiçek buketi de aldığımız hediyenin yanında katmerli mutluluk olacaktır.

Kişisel bakım ürünlerini seven annelerimiz için de yine kremler, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri gibi çeşitlerin olduğu güzel bir set hazırlayabiliriz mesela. Sevdiği bir ojenin yanına bir aseton ya da bir parfüm de olabilir. Annenize, anneler günü hediyesi olarak kişisel bakım ürünleri almayı düşünürseniz, Yves Rocher’nin internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Şu an, anneler gününe özel %30 indirim kampanyası var. Cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, güneş kremleri, saç bakım ürünleri… Aklınıza gelebilecek her türlü kişisel bakım ürününe indirimli fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın. Belki o sırada kendi ihtiyaçlarınızı da aradan çıkarırsınız.

 

Hakkında Webunya

Webunya
Webunya.com, uzun yıllar internet sitesi yöneticiliği, yazarlık yapanlar ve sivil toplum kuruluşlarından gönüllü olarak çalışanların bir araya gelmesi ile 7 Nisan 2013 tarihinde kurulmuş uzman yazarların yazılarının yayınlandığı bilgi ve sosyal paylaşım sitesidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*