Anasayfa / Köşe Yazıları / Anlatmak Ne Zor Bu Hali..

Anlatmak Ne Zor Bu Hali..

Anlatmak Ne Zor Bu Hali..

Bazen anlatmak zor geldi sustum bazen de çok cesurdum ama sen yoktun. Anlatmak istedikleri haykırmak istedikleri oluyor insanın yüzüne karşı büyük bir cesaretle her şeyi anlatmak istiyor insan birisine. Cesaret edebiliyor mu? bence hayır! korkularımız samimiyetimizin önüne geçiyor artık. Şöyle bir düşünüyorum da kimlerin yüzüne neler söylemek isterdim bunlar korktuğumdan sakladığımdan değil kaybetmeye cesaret edemediğimden galiba. Ama varlıklarının bana hiçbir anlam katmadığı o saçma sapan duygu yüzünden işte. Biraz karışık başladım konuya galiba şöyle açıklayayım:

Bazen bazı tenlerle karşılaşırsınız belki de sevişirsiniz hani o kokunun size samimi geldiği anda yataktan kalkar ve gitmek zorunda olduğunu söyler ya size bir daha da aramaz ya. Fahişe bir duygudur o! Ya da daha edepli ve daha basit bir tabirle radyoda sevdiğin şarkının sesini açtığınızda şarkı biter ya yarım kalır heyecanınız. Şarkıya bağıra bağıra eşlik etme isteğiniz yok olur başka bir kanala geçersiniz ya öyle bu aralar hayat. Kırgınlıklarımızı üzüntülerimizi hayal kırıklıklarınızı intikam adı altında başka bedenlerden Başka Kalplerden çıkarmaya çalışmak ne kadar zor suçlu biz miyiz bizim bu duruma düşmemize sebebiyet veren o fahişe bedenler mi? Hiç düşündünüz mü! Ben bugün düşündüm Ve şöyle bir sonuç çıkardım diyorum ki gidenlere harcadık kalanları yada gelmek isteyenleri!  giden gitmiştir ya hani o an bitmiştir ya kandırmışızdır ya kendimizi. Bu kadar basit olmalı aslında gitmeli ve orada bitmeli bize gelenlerde bir gün gitmek için gelmiyor mu zaten bu biraz arabesk oldu kabul ediyorum! Duygularımı düşüncelerimi hiçbir zaman kilit altına almadan yazdım yanlış anlaşılır mıyım diye korkum olmadı hiç. Bu ne demiş ya ne yazmış böyle derken diliniz yüreğinizin İşte söylemek istediklerimi söyleyen birisi var dediğini duyar gibiyim biraz kendimizi kandırmasak artık karşımıza çıkanlardan zevk almaya başlasak. Aşk bulmacada üç harfli kelime olarak kalsa mesela nasıl sorulurdu mesela düşünsene.  Şöyle olabilir: hayatım zindan eden bişi üç harfli. Üç harfli dedim bir şey musallat olmasın da başınıza:) Bu yazıyı okuduktan sonra oturup düşünmenizi istiyorum bir ben miyim böyle düşünen? Deliriyor muyum? ki zaten deliyim! bunun ötesi olabilir mi? Suçlu kim,kimler? bu kadar güvensiz olmamızı gerektiren o doğaüstü olay ne? Çözümü var mı? Ben bu sırada bir cevap bulursam mutlaka yazacağım!

 

Hakkında Samy'nin Deli Köşesi

Samy'nin Deli Köşesi
Neden deli köşe diye düşünmeyin ne zaman ne yazacağım belli olmaz. Aklıma ne gelirse yazacağım. Okumanızı çok isterim ama oldu ya okumadınız bozulmam söz. Zaman zaman saçmalarsam uyarmayın. Bu benim bazen içimden geçen ruh halim. Webunya bir köy ise köyün delisi geldi. E buyrun. Kamer de deseniz olur e hadi düğün başlasın..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*