Anasayfa / Köşe Yazıları / 2017’nin ENLERİ

2017’nin ENLERİ

2017’nin ENLERİ

Koca bir yılı acısıyla tatlısıyla yine bittirdik. Kah güldük Kah hüzünlendik Yeri geldiğinde gözlerimiz yaşardı. Koca bir yıl Tam 365 gün bitti…

2017 senesine özel bir liste hazırladım . ‘En’lerim diye. ‘En’lerimde kim var … Fazla merakta bırakmayalım.

10.)Esra Ronabar Cenettin Gözyaşları dizisindeki performansı takdire şayan . Rolunun hakkını sonuna kadar veriyor. Esra Ronabar lsitemde 10 numara.

9.)Beni Çok Sev Yılın şarkısı unvanını sonuna kadar hakkediyor , ‘ MegaStarımızın’ , ’10’albümündeki Günya Çoban imzalı eser.

8.)Aleyna Tilki Yaşı genç yaptıkları büyük. Aleyna kendisiyle yarışıyor. Türk video tarihinin en çok izlenen iki müzik videosu kendisine ait. Aleyna başarılarının devamını diliyorum.

7.)Ayşe Hatun Önal Selam Dengesiz albümüyle bu yılın en iyi albümlerinden birine imza atmayı başaran Elektronik Müziğin divasını kutluyoruz.

 

6.)10 Tarkan… Kral … Adam … Başarı… En zirve.. Albüm

5.)Diriliş Ertuğrul Kalite tesadüf değildir. Kaliteyi kalite yapan Ekiptir. Türk dizi tarihinin en başarılı yapımlarından biri.Aldığı yüksek ratinglerlede zirvedeki yerini perçinleştiriyor.

4.)Engin Altan Düzyatan Oyuncuk dersi veren oyunculardan . Diriliş Ertuğrulun amiral gemisi. Başarılı oyunculuğuyla gönüllerde taht kuran Engin Altan Düzyatan.

3.)Sezen Aksu Ana Kraliçe … Türk Pop Müziği denildiğinde akla gelen ilk isim. Sözleri , sesi , duruşu … Benim gözümde Minik Serçeyi baş köşeye yerleştiren duruşu Vokallerin hepsine destek vermesi ,,, Levent Yüksel Sertab Erener Yıldız Tilbe Ustalık dersi veren büyük Divaya koca alkışlar.

2.)Gökçe Bahadır Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından hatta bu kanımı daha ileri götürüp en iyisi bile diyebilirim. Oynadığı her karakteri adetta yaşayan Çöl Ahusu. Gökçe Bahadır tarzına duruşuna bitiyoruz.

1.)Tarkan Ne denilebilir. Bütün övgüler layık MegaStarımıza. Adı üstünde MEGASTAR.

Hakkında İshak Budak

İshak Budak
1992 yılında Diyarbakır'ın Bağlar İlçesinde doğdu ... Yazar ve tarih öğretmeni ...

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*